A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Попільнянський ліцей
Попільнянської селищної ради
Житомирської області

ПРАВИЛА ВНУТРІШКІЛЬНОГО РОЗПОРЯДКУ

ПРАВИЛА ВНУТРІШКІЛЬНОГО РОЗПОРЯДКУ

1. Загальні положення:

1.1. Навчальні заняття в гімназії тривають 5 днів на тиждень ( з понеділка по п’ятницю) з 8:30 відповідно до розкладу уроків, курсів за вибором тощо.

2. Обов’язки учнів:

2.1. Учень приходить до гімназії за 15 хвилин до початку занять: у формі, чистий, охайний; знімає в роздягальні верхній одяг, одягає змінне взуття (воно обов’язкове в будь-яку пору року), займає робоче місце й готується до уроку.
2.2. Виходити із приміщення гімназії під час занять без супроводу батьків заборонено. Після закінчення занять учні 1-4 класів залишають гімназію тільки в супроводі батьків або осіб, ними уповноважених, про що свідчать відповідні заяви. Самостійно залишати гімназію після уроків та ГПД дозволяється учням 1-4 класів, у яких є письмовий дозвіл батьків. (Дозвіл повинен бути наданим вчителю – класоводу, який відповідає за його наявність та зберігання).
2.3. У випадку пропуску занять учні повинні надати класному керівникові підтверджуючі документи: медичну довідку, або пояснювальну записку від батьків в день, коли учень приступив до навчальних занять.
2.4. Учень повинен повідомити класного керівника про те, що буде відсутній наступного дня, і з якої саме причини, після чого учень повинен надати пояснювальний документ (медичну довідку, або пояснювальну записку від батьків).
2.5. Форма одягу – жилет сірого кольору визначеної моделі, для хлопчиків – сорочка чи светр світлого кольору, брюки чорного кольору; для дівчат спідниця в клітинку сірого кольору та блуза однотонного кольору.
2.6. Учень верхній одяг повинен здавати до роздягальні.
2.7. Для занять фізкультурою, спортом, трудовим навчанням учні повинні мати відповідний одяг та спортивне взуття, в іншому випадку учень не допускається до виконання спортивних вправ.
2.8. Харчуються в їдальні тільки під час перерв, або після закінчення занять.
2.9. Користуючись сходами та коридорами, учні повинні триматися правої сторони та ходити спокійно,не бігати, не штовхатися і не заважати руху інших.
2.10. Учні, які знайшли загублені або забуті речі повинні здати їх черговому адміністратору або гардеробниці.
2.11. Учні беруть участь у заходах по благоустрою гімназії й гімназійної території, відповідно до своїх фізичних можливостей.
2.12. Учень повинен виконувати вимоги навчальних програм.
2.13. Учень повинен виконувати правила техніки безпеки, правила поведінки в майстерні, в комп’ютерному класі, в кабінеті фізики, хімії, спортивному залі, правила поведінки під час перерв та їдальні.
2.14. Кожен учень повинен примножувати добрі результати гімназії.

3. Права учнів:

3.1. Брати участь у виховних позакласних та позашкільних заходах творчого напрямку.
3.2. Розвивати свої таланти, здібності, нахили.
3.3. Право отримувати знання, вміння та навички.

4. Учням забороняється:

4.1. Знаходитися в таких місцях як дах, підвал; сходи цокольного приміщення.
4.2. Без дозволу відчиняти вікна, сидіти на підвіконні, батареях.
4.3. Писати на стінах, партах, стільцях, шафах, нищити шкільні меблі та інше майно.
4.4. Робити надписи на книгах та посібниках, які належать гімназії, виривати сторінки з книг. У разі, коли книгу зіпсовано або загублено учень повинен повернути таку ж саму до бібліотеки.
4.5. Знаходитись на уроці у верхньому одязі.
4.6. Приносити до гімназії медичні препарати, наркотичні речовини, вибухонебезпечні предмети ( в тому числі петарди), зброю (в.ч. ножі), газові балончики і балончики з фарбою, сигарети, слабоалкогольні та алкогольні напої.
4.7. Курити на території гімназії, вживати спиртні напої.
4.8. Смітити в гімназії та на її території.
4.9. Користуватися мобільними телефонами, плеєрами, електронними іграми під час уроків та навчально - виховного процесу.
4.10. Використовувати непристойну лексику та жести.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як би ви визначили ставлення один до одного учнів і учениць у класах * де Ви працюєте?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень